Home Aktualitet Shkon për të bërë celebrimin, por nusja qëlloi e martuar. Kjo histori do iu lerë pa mend
Shkon për të bërë celebrimin, por nusja qëlloi e martuar. Kjo histori do iu lerë pa mend
0

Shkon për të bërë celebrimin, por nusja qëlloi e martuar. Kjo histori do iu lerë pa mend

0
0

Emisioni “Stop” në Tv Klan na njohu me një rast shumë të çuditshëm dhe sigurisht të pazakontë, ndodhur në një provincë të Fierit.

Denoncuesi i ardhur në “Stop” ka rrëfyer se si ra në dashuri me një vajzë dhe gjërat shkuan deri në martesë.

Shtetasi Suad Morina rrëfen se pasi ra në dashuri, kreu fejesën dhe gjerat shkuan në martesë, ai zbulon në gjendjen civile se gruaja që ai pretendonte të merrte ishte e martuar me një person tjetër, në qytetin e Korçës.

Për më tej mund të ndiqni videon.

Link: https://youtu.be/kHVGcEf8YRk?t=65

Burimi i fotos kryesore: ©Tv Klan