Home ShowBiz Arminën e pyesin për Lori Hoxhën, mendimi i saj është i papritur
Arminën e pyesin për Lori Hoxhën, mendimi i saj është i papritur
0

Arminën e pyesin për Lori Hoxhën, mendimi i saj është i papritur

0
0

Armina Mevlani dhe Lori Hoxha janë dy nga femrat shqiptare me shije mjaft të hollë për modën.

Ato duket se janë në një hap me zhvillimet më të fundit të trendeve në mbarë botën. Arminës i kanë pyetur publikisht se çfarë mendon për trashëgimtaren e Top Medias.

‘Ajo është një vajzë e mrekullueshme dhe me një stil vrastar’ ka shkruar Armina krah fotos së Lorit pa nguruar aspak të shprehë gjithë adhurimin për të.

lori-armi_1534438499-4614947

Link: https://www.instagram.com/armina_mevlani/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BkXapQ6Bi14/?taken-by=armina_mevlani