Home ShowBiz Pas largimit nga “Portokalli”, flet për herë të parë Kimikati
Pas largimit nga “Portokalli”, flet për herë të parë Kimikati
0

Pas largimit nga “Portokalli”, flet për herë të parë Kimikati

0
0

Me rolin e Kimikatit dhe talentin e tij të spikatur ai bëri për vete në fare pak kohë gjithë publikun shqipëtar. Në spektaklin e humorit ‘Portokalli’ ai mori famë dhe u bë mjaft i kërkuar kudo. E mesa duket dikush i ka bërë një ofertë të parezistueshme. Se për cila është kjo ofertë mbetet ende për tu mësuar. Bëhet fjalë për Olsi Bylykun, të cilin nuk do ta shohim këtë sezon në spektaklin e humorit.

Lajmi për largimin konfirmohet nga vetë aktori, i cili më anë të një postimi në rrjetet sociale ka thënë se do të largohet për angazhime të tjera artistike.

Ai ka falenderuar të gjithë stafin me të cilin punoj si dhe një falenderim të madh i dedikoj edhe publikut të tij që e ka mbështetur pa rezerva.

Link: https://www.instagram.com/p/Bmk7xMwgN3N/?taken-by=olsibylyku1

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bk5POwYARJZ/?taken-by=olsibylyku1