Home ShowBiz Brenda pushimeve luksoze të Miriamit dhe Albanit. Publikohen pamjet
Brenda pushimeve luksoze të Miriamit dhe Albanit. Publikohen pamjet
0

Brenda pushimeve luksoze të Miriamit dhe Albanit. Publikohen pamjet

0
0

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë ndër çiftet model të showbizzit shqiptar. Këto ditë ata ndodhen me pushime në një destinacion përrallor si Maldivet.

Ka qenë Miriami e cila ka publikuar shumë foto nga arratisja e tyre, ku në sy bie shtëpia e tyre super luskoze në të cilën po qëndrojnë.

Pamjet e mëposhtme flasin vetë, për parajsën tokësore ku po pushon çifti.

Link: https://www.instagram.com/miriamcani/

View this post on Instagram

Mirmengjes 🤗 #sunsiyamirufushi #astravelclub

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

Link: https://www.instagram.com/p/BodtIcig24y/?taken-by=miriamcani

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BogIuGRgVPh/?taken-by=miriamcani