Home ShowBiz Çani dhuron spektakël! Pas polemikave në distancë, ballafaqon Robert Berishën me Tunën?!
Çani dhuron spektakël! Pas polemikave në distancë, ballafaqon Robert Berishën me Tunën?!
0

Çani dhuron spektakël! Pas polemikave në distancë, ballafaqon Robert Berishën me Tunën?!

0
0

Tuna është partnerja e vëllait të Robert Berishës, Patrisit, por mesa ka thënë vetë Roberti, ai dhe e shoqja Nora Istrefi nuk kanë relata të mira me të.

Pas konfliktit të tyre të bujshëm në distancë, Çani ka ftuar në studio Tunën për t’u përballur live me Robert Berishën.

Para se të hynte Tuna në studio, Roberti është shfaqur shumë i emocionuar. Me flokët bjonde dhe mjaft elegante, këngëtarja ka hyrë brenda në studio dhe është ulur përpara Robertit.

Sapo e pa mirë, Robert Berisha filloi të qeshte. Në fakt, këngëtarja përballë tij nuk ishte Tuna, por Albulena Ukaj, një këngëtare kosovare dhe e gjitha ishte një shaka e bërë nga Çani.

Mbrëmë në zonë e lirë u promovua një këngë që do shndërrohet në një hit të vërtetë. Fjala është për bashkëpunimin me Robertit, Kastros dhe Enedës me titull “Çuna dhe goca”.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=lNpnnpPUN1I

Link: https://www.youtube.com/watch?v=J2-t8ZKb8bs

Burimi i fotos kryesore: ©Tv Klan