Home ShowBiz Shkrihet “Babastars”. Pas Cosman, Skivi konfirmon lajmin
Shkrihet “Babastars”. Pas Cosman, Skivi konfirmon lajmin
0

Shkrihet “Babastars”. Pas Cosman, Skivi konfirmon lajmin

0
0

Cozman ditën e djeshme publikoi disa video në lnstaStory me anë të së cilave bëri me dije largimin e tij nga labeli ‘BabaStars’.

Dekorim Sahiti reagoi pas këtyre videove të postuara nga Cozman në rrjete sociale. “BabaStars ka qenë dhe do të mbetet. BabaStars është çdo person qe e ndjen veten babastars, në këtë rast babastars jeni edhe ju. Sa i përket muzikës në të janë ata që punojnë dhe veprojnë, sa i përket mu si menagjer… e menagjoj GhettoGeasyn, Majkin dhe Onatin. Së shpejti projekte të reja dhe për një kohë edhe artista të rinj. Besoj që jam i qart flm shumë…”, shkroi ai.

Ndërsa, është Skivi ai i cili së fundi ka postuar një status në Instagram, përmes së cilit ka sqaruar gjithë atë se çfarë po ndodh në “BabaStars”.

Ai ka treguar se si u krijua ky label, ndryshimet që pësoi ndër vite dhe mosmarrëveshjet që kishin pasur me anëtarët e grupit.

“Baba Stars nuk ka menaxher apo njeri adekuat me u pergjigj ne emer te te gjithe anetareve. Baba Stars nga e hena pritet me u pezullu si firm ose me vazhdu me emra tjere ne emra te ri ne firmen Baba Stars duke bere keshtu qe une mos te jem me CO-FOUNDER”, ka shkruar ndër të tjera Skivi, duke bërë të ditur që emri i tij nuk do të jetë më në mesin e bashkë themeluesve të këtij labeli.

Skivi njoftoi po ashtu se po krijon labelin e tij, duke thënë se “Sivjet osht koha jem”.

47185000_749383915418647_47065274918171560_n(1) 47581973_383030542264681_8425633616134144821_n 47583476_353346802167492_3552038458325156221_n 47585582_715784455489383_3525957487711760348_n 47691754_585433165242282_6700788658516422844_n

Link: https://www.instagram.com/p/BsSj1Y1gguH/

Link: https://youtu.be/oUYzSc8p74s?t=78

Burimi i fotos kryesore: https://www.youtube.com/watch?v=cQx9YrZTc2M