Home ShowBiz Zbulohet një sekret i rëndësishëm i Albanit dhe Miriamit
Zbulohet një sekret i rëndësishëm i Albanit dhe Miriamit
0

Zbulohet një sekret i rëndësishëm i Albanit dhe Miriamit

0
0

Çifti i artistëve Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë ndër personazhet më të pëlqyer të publikut.

Ata nuk pëlqehen vetëm për këngët e tyre, por dhe për lidhjen e bukur shumëvjeçare, nga e cila kanë një vajzë, të pagëzuar me emrin Ameli.

Gjatë pasdites së djeshme, një sekret është zbuluar për ata të dy.

Gazetari Olti Curri ka treguar se ata shumë shpejt do të hapin një biznes interesant.

‘Shumë shpejt Albani dhe Miriami do hapin një biznes shumë interesant. Ja nxorra sekretin. Më falni’, u shpreh Olti te “Rudina” në TvKlan.

Link: https://youtu.be/a3DNxheUt0w?t=627

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BdGMtwfHr11/