Home ShowBiz Paloma zbulon super projektin e dy rreperave të suksesshëm
Paloma zbulon super projektin e dy rreperave të suksesshëm
0

Paloma zbulon super projektin e dy rreperave të suksesshëm

0
0

Rudi Demneri apo e njohur ndryshe si Paloma ka qënë në studion muzikore të bashkëshortit të saj, producentit Alandy. Në studio ajo është hasur me dy nga rreperat më të suksesshëm që mesa duket po përgatisin super projektin muzikorë.

 

Bëhët fjalë për Getoar Selimin dhe Majk që nga foto ata pritet të sjellin një bashkëpunim së shpejti.

 

Ata deri tani nuk kanë lançuar gjë për këtë projekt në rrjetet sociale por që Paloma ja nxjerr sekretin para kohës.

Të gjithë sy e vesh deri në finalizimin e këngës sepse nga Geti dhe Majk gjithmonë vijnë super këngë.

 

Link: https://www.instagram.com/p/BtEPc2nnxVK/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BsvozX3nyfe/