Home ShowBiz Përgatituni për mega hitin e ri të Sinan Hoxhës
Përgatituni për mega hitin e ri të Sinan Hoxhës
0

Përgatituni për mega hitin e ri të Sinan Hoxhës

0
0

Jemi mësuar gjithmonë që Sinani të sjelli projekte vetëm gjatë sezonit veror por ai këtë herë ka vendosur të thyejë rregullat.

Një mëga project në dëborë, me kuaj do të na sjellë Sinanin shumë ndryshe këtë herë.

Kënga do të mbajë titullin “Luje Luje” dhe do të publikohet të mërkurën në orën 17:00, në kanalin Arkiva Shqip në YouTube.

Nga Sinani priten gjithmonë supriza të medha sepse këtë ai e ka dëshmuar në cdo project të ri që ka publikuar më parë.

 

View this post on Instagram

✌️ Te Merkuren ora 17.00 Foto by @klajdihaxhari

A post shared by Sinan Hoxha (@sinanhoxha_) on

Link & burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Btqp_XQHYCW/