Home ShowBiz “Kam qenë parodiste, nuk më zëvendëson dot”, Rita Lati “thumbon” kolegët
“Kam qenë parodiste, nuk më zëvendëson dot”, Rita Lati “thumbon” kolegët
0

“Kam qenë parodiste, nuk më zëvendëson dot”, Rita Lati “thumbon” kolegët

0
0

Aktorja e mirënjohur e humorit Rita Lati ishte mbremjen e kaluar në emisionin “Soriee”, së bashku me Aleksandër Çipë, Bujar Asqeriun, këngëtaren Maya, vëllezërit Veshaj ku dhuruan spektakël për teleshikuesit me atmoferë vlonjate.

Por teksa po iu kërkua të këndonte këngën “Nën një portokalle”, Rita e njohur për natyrën e saj të lirshme në skenë, gjeti rastin të hedhë një “kunj”, për kolegët.

“Unë kam kënduar parody gjithë jetën dhe në një farë mënyre edhe kam kënduar ndonjë çikë”, – u shpreh Rita. Ndërkohë u pasua nga fjala e Bujar Asqeriut: “Rita ka qenë aktore dhe pardiste e shkëlqyer!”

“…Që s’më zëvëndësuan dot aman!”, – tha Rita me nënqeshje Rita, duke ju adresuar kolegëve parodistë.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=IDOzbrCNkkw

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bu6e_vGHZH5/