Home Aktualitet Ndërron jetë në moshën 18-vjeçare motra e këngëtarit të njohur
Ndërron jetë në moshën 18-vjeçare motra e këngëtarit të njohur
0

Ndërron jetë në moshën 18-vjeçare motra e këngëtarit të njohur

0
0

Motra e këngëtarit të njohur të ish-grupit “One Direction”, Luis Tomlinson ka ndërruar jetë në moshën 18-vjeçare.

Sipas mediave ndërkombëtare Fleisite Tomlinson, blogere e njohur në mediat sociale, u gjet e vdekur në banesën e saj dhe mendohet se ka pësuar arrest kardiak.

Megjithatë ende po bëhen ekspertiza për të sqaruar rrethanat e vdekjes së 18-vjeçares.

Sipas The Sun, këngëtari i One Direction është “i shkatërruar dhe i tronditur” nga vdekja e motrës së tij, pasi edhe dy vite më parë humbi të ëmën.

Felicite, e cila ka 1.3 milionë ndjekës të Instagram ishte dhe një inspiruese e modës.

View this post on Instagram

Don’t know why I look so shocked 🖤

A post shared by Félicité Tomlinson (@felicitegrace) on

 

Link: https://www.instagram.com/p/BlwRaB3hdVD/

Link: https://www.instagram.com/p/tBd0vQiGUs/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BpKjs7in1vx/

Link: https://news.sky.com/story/sister-of-one-direction-singer-louis-tomlinson-dies-aged-18-11665773