Home ShowBiz Oriola Marashi “zbulon” bisedat me të dashurin! Ja çfarë i kërkon ai!
Oriola Marashi “zbulon” bisedat me të dashurin! Ja çfarë i kërkon ai!
0

Oriola Marashi “zbulon” bisedat me të dashurin! Ja çfarë i kërkon ai!

0
0

Modeja e njohur Oriola Marashi e njohur për linjat e saj perfekte trupore, është shpesh herë në qendër të mediave rozë për shkak të fotove provokuese.

Mëgjithëse nuk është përfolur për ndonjë lidhje, Oriola ka zbuluar në Instagram disa pastime interesante që ajo “i dërgon të dashurit”.

Oriola ka shpërndarë, disa foto të një vogëlusheje që bën foto dhe me humor zbulon se kështu bën kur partneri i kërkon të shikojë se si është veshur apo kur i kërkon foto.

“Kur i dashuri të kërkon foto”, ndërkohë që në foton tjetër ajo shkruan: “Kur i dashuri të pyet çfarë ke veshur” shkruan ajo në postim.

oriolaoriola2

Link: https://www.instagram.com/stories/oriolamarashi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BuwV46tFDbU/