Home ShowBiz Arbana shfaqet si pasagjere, djali saj i bën xhiro me makinë
Arbana shfaqet si pasagjere, djali saj i bën xhiro me makinë
0

Arbana shfaqet si pasagjere, djali saj i bën xhiro me makinë

0
0

Arbana Osmani është një nga moderatoret më të suksesshme në ekranin shqiptar, dhe shpesh herë publikimet e saj në rrjetet sociale për jetën personal kanë shumë interes për publikun.

Megjithëse është një personazh mjaft i njohur, Arbana tregohet shumë e rezervuar për jetën e saj private, ku rrallë herë ndan momente me familjarët.

Por së fundmi Arbana i ka habitur paksa fansat, pasi ka publikuar një video ku shfaqet duke shëtitur me makinë me djalin e saj në një park lodrash, ndërkohë që moderatorja është pasagjere.

Burimi i fotos dhe link: https://www.instagram.com/stories/arbanao/