Home ShowBiz Rikthehet fuqishëm Noizy, publikon këngën “Superhot”
Rikthehet fuqishëm Noizy, publikon këngën “Superhot”
0

Rikthehet fuqishëm Noizy, publikon këngën “Superhot”

0
0

Reperi i njohur dhe shumë i dashur për publikun Noizy ka sjellë së fundmi projektin më të ri muzikor.

“Superhot” titullohet kënga më e re e Noizyt, e cila nuk është e shoqëruar me videoklip, por teksti i këngës shfaqet mbi fotografinë që shoqëron audion.

Kënga e cila ka vetëm pak orë që është publikuar në kanalin e reperit në You Tube, ka arritur mijera klikime.

Link dhe burimi i fotos: https://www.youtube.com/watch?v=7RWGQDiCYNw