Home ShowBiz Djali thotë fjalët e para, moderatorja publikon momentin e ëmbël
Djali thotë fjalët e para, moderatorja publikon momentin e ëmbël
0

Djali thotë fjalët e para, moderatorja publikon momentin e ëmbël

0
0

Moderatorja e njohur Jona Spahiu dhe bashkëshorti i saj u bënë prindër për herë të parë të një djali të cilin e pagëzun me emrin Raiden.

Së fundmi moderatorja ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një video ku shihet djali i saj i cili belbëzon fjalët e para.

Në videon e publikuar nga moderatorja, djali i vogël qëndron në krahët e mamasë së tij, ndërkohë dëgjohet duke thënë fjalën: “Mama!”

Link: https://www.instagram.com/stories/jonaspahiuu/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BuyTTwFFhBy/