Home ShowBiz Tuna nxjerr foton e rrallë me babain e saj, ja çfarë i thotë publikisht
Tuna nxjerr foton e rrallë me babain e saj, ja çfarë i thotë publikisht
0

Tuna nxjerr foton e rrallë me babain e saj, ja çfarë i thotë publikisht

0
0

Tuna është një nga këngëtaret, e cila numëron shumë vite në tregun muzikor shqiptar dhe vazhdimisht ka publikuar këngë të cilat janë kthyer në hite.

Me natyrën e saj ekspresive dhe shumë të guximshme, Tuna ka mbledhur rreth vetes shumë adhurues të cilët e ndjekin vazhdimisht këngëtaren.

Këngëtarja është martuar së fundmi me Patris Berishën me të cilin ka një djalë, por megjithatë familjen e saj vazhdimisht është përpjekur që ta mbajë larg mediave.

Ditën e sotme, këngëtarja ka surprizuar fansat pasi ka publikuar një foto shfaqet në krah të babit të saj.

“Kampioni im dhe modeli im që kur kam filluar”, shkruan këngëtarja në foton e publikuar në Instastory.

View this post on Instagram

My main Taurus ♉️

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bxa0b66B1Xl/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BxQCswjn2hk/