Home ShowBiz U zbulua më në fund! Ja me kë artist do të bashkëpunoj Enca
U zbulua më në fund! Ja me kë artist do të bashkëpunoj Enca
0

U zbulua më në fund! Ja me kë artist do të bashkëpunoj Enca

0
0

Prej ditësh në mediat rozë është përfolur që këngëtarja Enca do të sjellë projektin e saj më të ri muzikor.

Këngëtarja kishtë bërë të ditur se do të sjellë një këngë në bashkëpunim, por pa zbuluar emrin e artistit me të cilin do të këndojë.

Dhe siç duket, pritjes i erdhi fundi, pasi këngëtarja sapo zbuloi se do të sjellë një bashkëpunim me këngëtarin Muahrrem Ahmeti dhe kënga pritet që të jetë ritmike.

“Hajde” do të titullohet projekti i parë bashkëpunues mes këtyre dy artistëve, dhe do të publikohet nesër në orën 17:00.

Link: https://www.instagram.com/stories/enca/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BxXvEo7g-V7/