Home ShowBiz Skena të nxehta në klip, publikohet bashkëpunimi i Encës me Muharrem Ahmetin
Skena të nxehta në klip, publikohet bashkëpunimi i Encës me Muharrem Ahmetin
0

Skena të nxehta në klip, publikohet bashkëpunimi i Encës me Muharrem Ahmetin

0
0

Ngjyra të ndezura, atmosferë, luks, skena të nxehta, këngëtarja Enca si gjithmonë di të surprizojë publikun me këngët e saj të reja.

“Hajde” është projekti më i ri muzikor i këngëtares dhe vjen në bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur Muharrem Ahmeti.

E kuruar deri në detaje, Enca shfaqet rrezëllitëse në skenat e klipit, ndërkohë që koreografia është mjaft provokuese.

Po ashtu “mbreti i tallavasë” Muharrem Ahmeti i jep vijën melodike këngës, duke e bërë ritmike, ndërkohë që pritet të ketë mjaft sukses.

Link dhe burimi i fotos: https://www.youtube.com/watch?v=2JrBXGRGxzQ