Home ShowBiz Nuk ndalet Dafina Zeqiri, ndryshon sërish look
Nuk ndalet Dafina Zeqiri, ndryshon sërish look
0

Nuk ndalet Dafina Zeqiri, ndryshon sërish look

0
0

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret që ndryshon vazhdimisht look dhe njihet për ndryshimet drastike në pamje e saj. Shpesh herë performancat e saj në skenë shoqërohen me stile të ndryshme në paraqitje.

Shumë e ndjekur në Instagram, Dafina Zeqiri, ndan me ta pothuajse gjithçka nga përditshmëria e saj, por edhe promovon projektet e reja muzikore.

Së fundmi këngëtarja ka habitur ndjekësit, ku shfaqet me flokë të shkurtër dhe të lyer me ngjyrë blu. Gjithsesi mbetet për të shtuar, se këngëtarja duket me shumë stil.

Link: https://www.instagram.com/stories/dafina.zeqiri/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/ByVxhJJhyQ_/