Home ShowBiz Brenda vilës luksoze të Ledri Vulës, reperi hap dyert e shtëpisë
Brenda vilës luksoze të Ledri Vulës, reperi hap dyert e shtëpisë
0

Brenda vilës luksoze të Ledri Vulës, reperi hap dyert e shtëpisë

0
0

Moderatorja Xheraldina Vula, mamaja e reperit Ledri Vula, hapi dyert e shtëpisë për emisionin “My Living”, ku tregoi arredimini plot stil të banesës, ku jeton reperi së bashku me familjen.

Grupi i xhirimit është shoqëruar përgjatë gjithë kohës nga e ëma e Ledrit, Xheraldina, e cila është marrë personalisht me arredimin e shtëpisë.

Siç mund të shihet në arredimin e banesës, mbizotërojnë ngjyra të ndezura dhe të ngrohta si portokallia, e verdha apo edhe e kuqja.

l8

l1

l2

l5

l6

l11

l7

Link: https://www.facebook.com/MyLivingTringOfficial/photos/pcb.2495656467165508/2495626840501804/?type=3&theater

Link: https://www.facebook.com/MyLivingTringOfficial/photos/pcb.2493761560688332/2493761274021694/?type=3&theater

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BoWHzXpAvX8/