Home ShowBiz E ngatërrojnë me Kiara Titon, moderatorja i kthehet ndjekëses
E ngatërrojnë me Kiara Titon, moderatorja i kthehet ndjekëses
0

E ngatërrojnë me Kiara Titon, moderatorja i kthehet ndjekëses

0
0

Ajo është shumë e njohur për natyrën e saj të çiltër gjatë shfaqjes në televizion, ndërkohë që rrëmben gjithmonë vëmendjen e teleshikuesve me stilin e saj.

Shumë e ndjekur në rrjetet sociale , Dojna së fundmi ka biseduar me ndjekësit e saj duke u kthyer përgjigje mbi jetën e saj personale.

Por mesa duket një ndjekës e ka ngatërruar atë me moderatoren, Kiara Tito, dhe i shkruan: “Të dua shumë Kiara Tito, je më e mira”.

Duket se Dojna e ka marrë me shumë sportivitet këtë koment dhe i përgjigjet: “Edhe unë, faleminderit për suportin”, duke mos i treguar se ka ngatërruar profil. Këtë foto vetë Kiara e ka publikuar në Instastory, me një emoji duke qeshur.

kiaaa

Link: https://www.instagram.com/stories/dojnamema/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BycTFeKBlzU/ https://www.instagram.com/p/ByvKHXzHHqj/