Home ShowBiz Brune dhe me flokë të gjata, Ilva Tare nxjerr foton nga Mbrëmja e Maturës
Brune dhe me flokë të gjata, Ilva Tare nxjerr foton nga Mbrëmja e Maturës
0

Brune dhe me flokë të gjata, Ilva Tare nxjerr foton nga Mbrëmja e Maturës

0
0

Ilva Tare është një nga gazetaret shqiptare me një karrierë të gjatë televizive. Me shumë profesionalizëm, gazetarja e njohur ka modeuar emisione me debate mjaft të nxehta poltike.

Bjonde dhe me flokë të shkurtër, Ilva Tarë është dalluar gjithmonë për këtë look, ndërkohë që në veshje praqitet me një stil unik dhe me shumë shije.

Së fundmi gazetarja duket se është ndjerë nostalgjike, pasi ka rikujtuar kohën kur ishte maturante. Ilva ka publikuar një foto nga Mbrëmja e Maturës e vitit 1994, ku shihet krejtësisht ndryshe.

Ilva shihet me flokë të gjata dhe të zeza, ndërkohë që stili duket se nuk i ka munguar edhe në atë kohë.

ilva tare

Link: https://www.instagram.com/stories/ilva_tare/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Blzy9QFDbtB/