Home Sport I shkruan modeles në Instagram, futbollisti i njohur përjashtohet nga kombëtarja
I shkruan modeles në Instagram, futbollisti i njohur përjashtohet nga kombëtarja
0

I shkruan modeles në Instagram, futbollisti i njohur përjashtohet nga kombëtarja

0
0

Ngacmimet ndaj një modeleje bukuroshe, i kanë kushtuar shtrenjtë yllit të Egjiptit Amr Warda.

Kjo pasi Federata Egjiptiane e Futbollit ka vendosur që të përjashtojë nga kombëtarja, për shkak të sjelljes së papërshtatshme dhe akuzave për ngacmim seksual.

Siç bën të ditur The Sun, Warda i ka dërguar mesazhe të papërshtatshme modeles Merhan Keller ne Instagram dhe Whats’app, e cila i ka publikuar për mediat.

Si fillim futbollisti ka kërkuar që të ndërtojë një raport romantik, por pasi u refuazua u bë agresiv.

View this post on Instagram

🇪🇬🇪🇬

A post shared by Amr Warda – عمرو ورده (@ammmrwardda) on

Link: https://www.instagram.com/p/BzIkmB1A1DJ/

Link: https://www.thesun.co.uk/sport/football/9379452/egypt-amr-warda-removed-afcon-messages-merhan-keller/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BypDvzslJT_/