Home Sport Partnerja e Kristiano Ronaldos shtatzënë? Barku i modeles po ngre dyshime
Partnerja e Kristiano Ronaldos shtatzënë? Barku i modeles po ngre dyshime
0

Partnerja e Kristiano Ronaldos shtatzënë? Barku i modeles po ngre dyshime

0
0

Familjes së yllit të futbollit mund ti shtohet një anëtar i ri. Vetëm dy vite pas ardhjes në jetë të vogëlushes Alana Martina, modelja mund të jetë në pritje të ëmbël për herë të dytë.

Kjo pasi paparacët kanë fotografuar Geordinën gjatë pushimeve në barke më Ronaldon dhe fëmijët ku modelja shfaqet me bikini dhe barku i saj është disi dyshues.

Pas fotove të publikuara janë ngritur dyshime për një shtatzani të mundshme të modeles.

Kujtojmë që e gjithë familja po kalojnë pushime në mesdhe mes lojërave të ujit dhe relaksimit në diell.

Link: https://www.instagram.com/p/BzRICOigT6g/

Link: https://www.instagram.com/p/BzG2v2iAW6n/

Link: https://www.instagram.com/p/BzRICOigT6g/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/By_HBWEINPq/