Home ShowBiz Dalin hapur! Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj puthen live në emision
Dalin hapur! Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj puthen live në emision
0

Dalin hapur! Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj puthen live në emision

0
0

Prej kohësh është përfolur në mediat rozë për lidhjen e dashurisë midis Jonida Maliqit dhe Romeo Veshajt.

Dyshja u kap mat teksa po kalonte kohë krah njëri-tjetrit, ndërkohë që shkëmbenin puthje në pishinë.

Për muaj të tërë, çifti e mbajti të fshehtë lidhjen e tyre. Por tani, Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj kanë vendosur të dalin hapur siç nuk e prisnim!

Jonida dhe Romeo kanë vendosur që të dalin hapur dhe në puntatën e parë të emisioni “Treshat”, në Vizion Plus.

E ftuara e parë e emisionit, ishte vetë këngëtarja Jonida Maliqi, e cila u pyet nga Bora Zemani nëse beson tek dashuria e vërtetë.

Dhë në ato momente Jonida shafqet duke puthur Romeon, duke konfirmuar kështu lidhjen e tyre.

Link: https://www.instagram.com/p/BzbKhPCgo3J/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/ByuthHNloN8/ https://www.instagram.com/p/BzKolfKnI2W/