Home Sport Njihen për miqësinë e tyre, dy futbollistët shqiptarë kalojnë pushimet së bashku
Njihen për miqësinë e tyre, dy futbollistët shqiptarë kalojnë pushimet së bashku
0

Njihen për miqësinë e tyre, dy futbollistët shqiptarë kalojnë pushimet së bashku

0
0

Dy futbollistët e njohur të kombëtares shqiptare Andi Lila dhe Sokol Cikalleshi kanë lindur në të njëjtin qytet, Kavajë. Ata njihen për miqësinë e tyre të ngushtë dhe nuk ngurojnë që të publikojnë momente bashkë në rrjetet sociale.

Edhe pse sot luajnë më skuadra të ndryshme, siç duket nga fotoja e fundit që ka publikuar Andi Lila, dy futbollistët e njohur e kanë ruajtur miqësinë e tyre

Ato shihen së bashku me familjet e tyre po kalojnë pushime së bashku. Në foto ato të dy kanë fëmijët e tyre përkatësisht Ayan i Andi Lilës dhe Rajna e Sokol Cikalleshit të cilët formojnë një katërshe të bukur.

View this post on Instagram

🥳

A post shared by Andi Lila (@andilila) on

Link: https://www.instagram.com/p/BzdvDLOFiN9/

andi lila

View this post on Instagram

Wonderful day! #mybro @sokolcikalleshi

A post shared by Andi Lila (@andilila) on

Link: https://www.instagram.com/p/BWGIgN3gQPk/

View this post on Instagram

Welcome 2019

A post shared by Sokol Cikalleshi (@sokolcikalleshi) on

Link: https://www.instagram.com/p/BsESINUhy4J/

Link: https://www.instagram.com/p/Boy7g5xgk9P/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzdvDLOFiN9/