Home ShowBiz Gabriela publikon këngën e saj më të re “Për një natë”
Gabriela publikon këngën e saj më të re “Për një natë”
0

Gabriela publikon këngën e saj më të re “Për një natë”

0
0

Tregu i muzikës shqiptare po pasurohet nga këngëtarë të rinj, të cilët me talentin e tyre po krijojnë një emër të rëndësishëm në muzikë.

Një ndër këto artistë të rinj është edhe Gabriela, e cila sapo ka publikuar këngën e saj më të re “Për një natë”.

Kënga e stilit baladë, vjen e shoqëruar edhe më një videoklip, i cili përveç interpretimit të këngëtares, nxjerrë në pah edhe tiparet e saj joshëse.

Kënga është pëlqyer shumë nga publiku dhe vetë Gabriela siç shihet ka marrë shumë komplimenta nga komentuesit në You Tube.

Link dhe burimi i fotos: https://www.youtube.com/watch?v=xkvPytfyUwI