Home ShowBiz Twerk nga bregdeti këngëtarja surprizon me videon hot
Twerk nga bregdeti këngëtarja surprizon me videon hot
0

Twerk nga bregdeti këngëtarja surprizon me videon hot

0
0

Enca vendos të ngrejë edhe më shumë temperaturat përmes një video në Insta Story, ku duket më provokuese se kurrë, duke bërë twerk në breg të detit.

Ajo ka veshur një palë bikini ngjyrë të kuqe dhe duket tejet e relaksuar, duke u tundur në mënyrë provokuese.

Këngëtarja duket se ka nisur pushimet, duke u larguar për ca ditë nga angazhimet muzikore, me qëllim që të jetë sa më e qetë për projektet e reja muzikore.

Enca publikon herë pas here foto hot në instagramin e saj, ndërsa vihen re komente të shumta pozitive nga fansat e saj.

enca

Link: https://www.instagram.com/enca/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0bAN4sg58z/

tags: