Home ShowBiz A ka krizë mes Marinës dhe Getit, foto e fundit vërteton gjithçka
A ka krizë mes Marinës dhe Getit, foto e fundit vërteton gjithçka
0

A ka krizë mes Marinës dhe Getit, foto e fundit vërteton gjithçka

0
0

 

Kohët e fundit është përfolur në media se Marina Vjollca dhe Getoar Selimi mund të jenë në një krizë.

Hamendësimet lindën pasi çifti nuk po i pëlqenin më postimet e njëri tjetrit në Instagram dhe kishin kohë që nuk postonin asnjë gjë së bashku.

Por thashethemeve ju tha fund vetë Geti i cili postoi një foto së bashku me Marinën ku duken shumë të lumtur së bashku.

Të shumta kanë qenë reagimet e fansave me komente poshtë fotos, ndërkaq një koment ka ardhur edhe nga luana e cila shkruan: “ Ehu e keni në terezi ju”, duke hedhur poshtë kështu çdo dyshim të mundshëm për një ndarje mes çiftit.

View this post on Instagram

Mahalla mood

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

geti marina

Link: https://www.instagram.com/p/B1g_J-In2dy/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzOI5NrHeTC/