Home ShowBiz Komenti i Robert Berishës në foton e Eneda Tarifës sapo na la pa mend, çfarë ka dashur të thojë ai?
Komenti i Robert Berishës në foton e Eneda Tarifës sapo na la pa mend, çfarë ka dashur të thojë ai?
0

Komenti i Robert Berishës në foton e Eneda Tarifës sapo na la pa mend, çfarë ka dashur të thojë ai?

0
0

Këngëtarja Eneda Tarifa ka postuar së fundmi një foto së bashku me dy mikeshat e saj e deri këtu gjithçka është normale, por ajo që na habiti të gjithëve është komenti i Robert Berishës.

Këngëtari që u përfol gjatë së fundmi pas njoftimit për ndarje nga bashkëshortja Nora Istrefi, ka komentuar  në këtë foto: “Ju don babi fort”, ndërsa Eneda i është përgjigjur me disa emoji me fytyra të qeshura.

Nuk dihet çfarë ka dashur të thojë Roberti me këtë koment, apo cila është lidhja që ka me Enedën apo mikeshat e saj, por sigurisht që komenti i tij tingëllon shumë i çuditshëm.

Roberti dhe Nora i kanë dhënë fund lidhjes së tyre gati 13 vjeçare.

Lajmin e dha Robertit dhe që atëherë e deri sot, çifti ka qenë në qendër të vëmendjes së medias.

roberti eneda

Link: https://www.instagram.com/p/B2Lr7julgic/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B05UhEylr27/