Home ShowBiz Ja se si e pushon Besi nipin që po qan, mënyra e tij origjinale do t’ju bëjë të qeshni me lotë
Ja se si e pushon Besi nipin që po qan, mënyra e tij origjinale do t’ju bëjë të qeshni me lotë
0

Ja se si e pushon Besi nipin që po qan, mënyra e tij origjinale do t’ju bëjë të qeshni me lotë

0
0

Aktori i humorit Bes Kallaku është bërë për herë të dytë dajë vetëm pak kohë më parë.

Motra e tij solli në jetë një djalë pak kohë më parë dhe Besi duket mjaft i lidhur me vogëlushin.

Në një video të postuar në instagramin e tij shihet Besi i cili i vendos vogëlushit të dëgjojë këngën dajë të Ermal Fejzullahut, ndërsa shkruan: “Efekti dajë” dhe buzëqesh.

Vogëlushi ndalon së qari sapo dëgjon këngën e cila mesa duket e ka dhënë efektin e vetë.

Ndërkaq Besi ka bërë tag në këtë video edhe autorët e këngës që mesa duket paskan qetësuar vogëlushin.

Aktori i njohur është bërë për herë të parë dajë disa vite më parë, kur motra e tij Ana u bë me vajzë.

Link: https://www.instagram.com/bes_kallaku/

Burim i fotos: https://www.instagram.com/p/Buook3bn-iG/