Home ShowBiz Guxon Albana Osmani, moderatorja bëhet bionde, nuk do ta besoni si duket
Guxon Albana Osmani, moderatorja bëhet bionde, nuk do ta besoni si duket
0

Guxon Albana Osmani, moderatorja bëhet bionde, nuk do ta besoni si duket

0
0

Moderatoren simpatike Albana Osmanin jemi mësuar ta shohim gjithmonë me flokë të gjatë të errët, por tashmë ka vendosur të ndryshojë look.

Albana është shfaqur me një ngjyrë të re flokësh më të çelët në nuanca të biondes dhe mund të themi që duket shumë bukur.

Ajo ka postuar disa foto në instastory me pamjen e re dhe një video ku shfaqet duke kënduar.

Fansat e moderatores e kanë vënë re ndryshimin e saj dhe e kanë komplimentuar për pamjen.

Ngjyra e re e flokut e ka bërë Albanën të duhet edhe më e ëmbël se zakonisht.

Albana është angazhuar së fundmi me projektin “Ti je një luledielli”, një projekt që synon të ndihmojë fëmijët në nevojë.

View this post on Instagram

🌸

A post shared by ALBANA OSMANI (@albanaosmani1) on

albana osmani

Link: https://www.instagram.com/p/B3ZG2aklhml/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bz3z91XFE6d/