Home ShowBiz Dafina zhvishet në makinë, publikohen fotot shtrirë ndërsa heq rrobat
Dafina zhvishet në makinë, publikohen fotot shtrirë ndërsa heq rrobat
0

Dafina zhvishet në makinë, publikohen fotot shtrirë ndërsa heq rrobat

0
0

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri sapo na tregoi se ku ndërrohet për të realizuar skenat e reja të një klipi.

Ajo ka postuar në instagramin e saj disa foto ndërsa shfaqet e shtrirë në makinë duke u zhveshur.

Në një kohë kur xhirimet janë intensive dhe nuk ke kohë të ndërrohesh në një vend privat, Dafi zgjedh makinën për këtë punë.

“Ndërrim i shpejtë.. skena tjetër”, shkruan këngëtarja krahas fotove të postuara në instagram, ku shfaqet vetëm me të brendshme në ngjyrë të zezë.

Ajo duket shumë sensuale dhe gjithashtu mjaft praktike, duke u bërë gati edhe në kushte të vështira.

View this post on Instagram

Quick change… next scene

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

Link: https://www.instagram.com/p/B3uz8hZB8a1/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B13hMGoh888/