Home ShowBiz Këngëtarja e njohur rrëzohet nga skena duke kënduar, kjo video do t’ju bëjë të qeshni me lotë
Këngëtarja e njohur rrëzohet nga skena duke kënduar, kjo video do t’ju bëjë të qeshni me lotë
0

Këngëtarja e njohur rrëzohet nga skena duke kënduar, kjo video do t’ju bëjë të qeshni me lotë

0
0

Këngëtarja e njohur Lady Gaga është rrëzuar ndërsa po këndonte në skenë.

Incidenti ndodhi ndërsa Gaga ishte në krahët e një fansi i cili duke u hedhur në skenë me këngëtaren në krahë pengohet dhe bie poshtë.

Kjo skenë është rregjistruar gjatë një koncerti në Vegas dhe është momenti më qesharak i mbrëmjes.

Ky moment është shoqëruar me të qeshura pa fund, por fatmirësisht këngëtarja nuk është dëmtuar.

Ajo është ngritur me ndihmën e asistentëve të saj dhe ka thënë se çdo gjë është ok përveç faktit që në këtë skenë mungojnë shkallët për tu ringjitur sërish pasi bie.

Të gjithë këtë situatë Lady Gaga e ka kaluar me humor duke ju rikthyer koncertit pavarësisht incidentit.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=WrsxahvLuU8

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BuWzLVxFpyy/