Home ShowBiz Luana mbetet pa fjalë, nuk do ta besoni çfarë i ndodhi moderatores
Luana mbetet pa fjalë, nuk do ta besoni çfarë i ndodhi moderatores
0

Luana mbetet pa fjalë, nuk do ta besoni çfarë i ndodhi moderatores

0
0

Luana Vjollca ka nisur tashmë sezonin e ri të emisionit “Shiko kush luan”, i cili duket se po korr një sukses të jashtëzakonshëm, jo vetëm në Shqipëri, por edhe jashtë kufijve.

Moderatorja ka publikuar një foto nga YouTube, ku 3 emisionet e saj janë nr one trending në Turqi, Arabi dhe Itali, ose ndryshme më të ndjekurat në YouTube në vendet e lartpërmendura.

“Nuk kam fjalë, 3 emisionet e para të ‘Shiko kush luan’, janë nr one trending në të gjithë botën, faleminderit shqipe”, thotë Luana krahas fotove që ka shpërndarë në instagramin e saj.

Mesa duket një sukses të tillë nuk e kishte imagjinuar as vetë moderatorja e cila ka ngelur vërtetë e habitur nga ky sukses.

“Shiko kush luan”, transmetohet çdo të shtunë dhe ka një sërë lojërash argëtuese me personazhe të njohura të ekranit.

Link: https://www.instagram.com/p/B3u7otGnxFt/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B281NiBHCQR/