Home ShowBiz Pas ndarjes Mozzik filmohet me një tjetër femër, çfarë po ndodh me reperin…
Pas ndarjes Mozzik filmohet me një tjetër femër, çfarë po ndodh me reperin…
0

Pas ndarjes Mozzik filmohet me një tjetër femër, çfarë po ndodh me reperin…

0
0

Mozzik dhe Loredana njoftuan ndarjen dy ditë më parë, ndërsa këngëtarja theksoi se tashmë do të jetë e vetme edhe në muzikë.

Që prej momentin kur lindën dyshimet e para, dyshja ka hedhur vazhdimisht kunja ndaj njëri tjetrit, madje edhe titulli I këngës së fundit të Mozzik, duket si një thumb ndaj Loredanës.

Por përpos kësaj Mozzik duket se ka vijuar normalisht jetën.

Ai është parë nën shoqërinë e modeles së njohur Ljubica Medenica.

Kjo e fundit ka postuar në instagramin e saj një video të shkurtër ku shihet së bashku me reperin.

Nuk e dimë nëse mes tyre ka diçka, apo thjesht po bashkëpunojnë për klipin e ri të këngëtarit.

E gjithë kjo mbetet për tu parë në vijimësi.

Link: https://www.instagram.com/ljubica.medenicaa/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3wskacFdbf/