Home ShowBiz Dafina bën twerk në skenë, fansat i prekin të pasmet
Dafina bën twerk në skenë, fansat i prekin të pasmet
0

Dafina bën twerk në skenë, fansat i prekin të pasmet

0
0

Dafina Zeqiri është një nga ato këngëtare që dinë se si ta ndezin skenën dhe publikun nëpër koncerte.

Ajo përveçse ka krijuar një atmosferë krejt të veçantë duke performuar në skenë hitet e saj për pak i ka vënë flakën skenës duke bërë disa herë twerk.

Dafina ka postuar në instagramin e saj disa video të dërguara nga fansat gjatë performancës së saj ku veçojmë njërën prej tyre.

Në këtë video Dafina kthen të pasmet nga publiku dhe fillon të bëjë tëerk ndërsa shohim dy duar që i kapin të pasmet.

Kjo ka shkaktuar reagime të shumta në publik të cilët kanë shpërthyer në fishkëllima dhe brohoritje.

Link: https://www.instagram.com/dafina.zeqiri/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B13hMGoh888/