Home ShowBiz Këtë herë e tepron vërtetë, modelja shpërthen rrjetin me foto nudo
Këtë herë e tepron vërtetë, modelja shpërthen rrjetin me foto nudo
0

Këtë herë e tepron vërtetë, modelja shpërthen rrjetin me foto nudo

0
0

Demi Rose është vënë shpesh herë në qendër të vëmendjes për shkak të fotove të saj të guximshme ku e shohim gjithmonë gati të zhveshur duke ekspozuar format e saj.

Ajo ka pozuar gati e zhveshur edhe në mes të rrugës duke hutuar shpesh herë kalimtarët.

Këtë herë Demi pozon në një shkretëtirë ku shfaqet e shtrirë në një pozicion provokues totalisht e zhveshur.

Me këtë foto modelja duket se i ka vënë flakën rrjetit dhe kjo duket qartë edhe në pëlqimet e komentet e shumta që ka marrë.

Madje ka edhe nga ata që shkojnë aq larg sa ti kërkojnë dorën për martesë modeles e cila si gjthmonë preferon të heshtë para çdo lloj komenti.

Në komentin krahas fotos Demi shkruan: “Një artist dhe muza e tij”, duke ju referuar fotografit që realizon fotot e saj artistike.

View this post on Instagram

An artist & his muse @dannydesantos 🖤

A post shared by Demi Rose 🌹 (@demirosemawby) on

Link: https://www.instagram.com/p/B40QW7EAN0c/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/ByOGTJ1AKZq/