Home ShowBiz Pas ndarjes nga Fero,Arbenita na lë pa fjalë, video me të brendshme para pasqyrës
Pas ndarjes nga Fero,Arbenita na lë pa fjalë, video me të brendshme para pasqyrës
0

Pas ndarjes nga Fero,Arbenita na lë pa fjalë, video me të brendshme para pasqyrës

0
0

Modelja Arbenita Ismajli ka qenë ditët e fundit në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes nga reperi Fero.

Këtë herë nuk bëhët fjalë për thashetheme, pasi ndarjen e pranoi vetë reperi ndërsa shtoi gjithashtu se fajin për ndarjen e kishte ai.

Arbenita duket se këtë herë e ka marrë seriozisht ndarjen pasi nuk e ndjek më këngëtarin në instagram dhe gjithashtu me disa deklarata të saj na ka bindur se këtë herë nuk ka më kthim mbrapa.

Ajo ka postuar ndërkaq në instagram disa video ku pozon para pasqyrës me të brendshme ndërsa ekspozon linjat e saj perfekte.

Modelja duket tejet provokuese në këto video dhe padyshim që ka tërhequr vëmendjen e fansave të saj.

Ndërkaq lidhur me ndarjen ajo ende nuk ka reaguar as pas deklaratave të Feros se faji ishte i tij.

Link: https://www.instagram.com/arbenitalsmajli/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B4fHu5MF2am/https://www.instagram.com/p/BrSn32MndME/