Home ShowBiz Blero komenton familjen e Afronës, ja çfarë thotë për ta
Blero komenton familjen e Afronës, ja çfarë thotë për ta
0

Blero komenton familjen e Afronës, ja çfarë thotë për ta

0
0

Këngëtari Blero Muharremi dhe modelja Afrona Dika lidhën kurorë gati dy muaj më parë në një ceremoni krejt të veçantë pranë bregdetit.

Ata kanë postuar shumë foto e video nga dasma e tyre ku Afrona shkëlqeu sin use veshur me një fustan shumë të bukur dhe një grim minimalist me detaje të vogla mjaft interesante.

Blero i është rikthyer edhe njëherë ditës së dasmës duke postuar një foto shumë të këndshme të Afronës nuse me gjithë familjen e saj ndërsa shkruan: “Familja më e bukur” shoqëruar me një zemër të kuqe.

Martesa me modelen është e dyta për këngëtarin.

Ai ka qenë i martuar vite më parë me aktoren Teuta Krasniqin me të cilën ka një vajzë.

blero

Link: https://www.instagram.com/bleromuharremi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B1g0U8IH7qC/