Home ShowBiz Provokon Gjyste Vulaj, kërcim sensual me fustanin transparent, na la pa mend
Provokon Gjyste Vulaj, kërcim sensual me fustanin transparent, na la pa mend
0

Provokon Gjyste Vulaj, kërcim sensual me fustanin transparent, na la pa mend

0
0

Këngëtarja Gjyste Vulaj me fizikun e saj perfekt ja del gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes.

Linjat e saj perfekte do ti kishte zili edhe një 20 vjeçare dhe ajo në fakt i ekspozon vazhdimisht në daljet e saj publike ku e shohim me veshje që I nxjerrin në pah format.

Këtë herë këngëtarja ka veshur një fustan të zi transparent me zinxhirë dhe një shqiponjë në pjesën poshtë belit.

Fustani është totalisht transparent dhe këngëtarja shfaqet duke lëvizur në mënyrë provokuese në një video të postuar në instastory.

Kjo veshje e këngëtares është pëlqyer veçanërisht nga fansat dhe ndjekësit e saj në instagram, të cilët nuk kanë humbur rastin ta komplimentojnë këngëtaren për linjat e saj perfekte.

Link: https://www.instagram.com/p/B4_Ah5FnX4C/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BwpWFpRni8Q/