Home ShowBiz Magjia e festave ka ardhur, Vesa tregon atmosferën në Zelandën e Re dhe na la pa fjalë
Magjia e festave ka ardhur, Vesa tregon atmosferën në Zelandën e Re dhe na la pa fjalë
0

Magjia e festave ka ardhur, Vesa tregon atmosferën në Zelandën e Re dhe na la pa fjalë

0
0

Tashmë kemi hyrë zyrtarisht në muajin e festave dhe atmosfera ka filluar të ndihet edhe më herët.

Një pjesë e mirë e personazheve të njohur e kanë zbukuruar pemën që në mes të muajit nëntor, ndërsa disa tjetrë kanë filluar këto ditë.

Këngëtarja Vesa Luma ka ndarë me fansat e saj në instagram atmosferën e festave në Zelandën e Re.

Ajo ka shpërndarë disa video ku shohim shtëpitë  e zbukuruara me drita shumë ngjyrëshe

Dhe me zbukurime nga më të bukurat të cilat kanë sjellë një atmosferë të vërtetë feste.

“Uroj të ndizen dritat e zemrës sërish”, thotë Vesa krahas videove të postuara në instagram ku gjithçka duket kaq e veçantë dhe e bukur.

Link: https://www.instagram.com/p/B5mwKpNp5Ds/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bt54DtehjOL/