Home ShowBiz Mozzik dhe Loredana sërish bashkë? Reperi poston foton më të ëmbël që keni parë
Mozzik dhe Loredana sërish bashkë? Reperi poston foton më të ëmbël që keni parë
0

Mozzik dhe Loredana sërish bashkë? Reperi poston foton më të ëmbël që keni parë

0
0

Reperi Mozzik ndodhet aktualisht pranë të bijës duke kaluar disa ditë së bashku.

Ai ka postuar në instagramin e tij disa foto shumë të veçanta me Hanën, ndërsa buzëqeshin të dy të lumtur.

Në një prej fotove vogëlushja i vendos duart në fytyrën dhe gojën e Mozzik, duke bërë që këngëtarja të marrë një pozë qesharake, ndërsa në një video të postuar në instastory, Hana shfaqet duke ecur këmba dorazi, ndërsa buzëqesh e lumtur.

Vogëlushja jeton me Loredanën dhe mesa duket Mozzik ka shkuar pranë tyre për të parë të bijën.

Çifti i famshëm Mozzik Loredana që pas ndarjes kanë qenë në qendër të vëmendjes, madje së fundmi janë ngritur edhe dyshime nëse janë ndarë vërtetë apo jo.

Mozzik edhe më herët tha se me Loredanën do të ketë gjithmonë një lidhje të fortë, kjo për shkak të vogëlushes Hana.

mozzik hana

Mozzik hanaaaaa

Link: https://www.instagram.com/mozzik/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B5cdgIKluRk/https://www.instagram.com/p/B4pZptAqQb1/