Home ShowBiz “Urime babush”, shokon modelja shqiptare, qenka shtatëzanë dhe ja kush është babai
“Urime babush”, shokon modelja shqiptare, qenka shtatëzanë dhe ja kush është babai
0

“Urime babush”, shokon modelja shqiptare, qenka shtatëzanë dhe ja kush është babai

0
0

Modelja e njohur shqiptare Niki Delijorgji ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes për shkak të thashethemeve për lidhje me këngëtarin e njohur Alban Ramosaj.

Ata kanë bërë disa herë deklarata të cilat bënë bujë në rrjetet sociale, sidomos nga ana e modeles.

Edhe këtë herë ajo është vënë sërish në qendër të vëmendjes me anë të një fotoje krejt të veçantë ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur, ndërsa shkruan: “Urime babush dhe i bën tag këngëtarit Alban Ramosaj.

Nuk e dimë nëse kjo është një shaka e radhës nga ana e modeles, apo është vërtetë shtatëzanë, megjithatë përveç kësaj fotoje modelja nuk ka postuar asnjë gjë tjetër.

Nga ana tjetër këngëtari nuk ka bërë asnjë lloj reagimi.

Mbetet tashmë të shohim në vijimësi nëse bëhet fjalë për një shaka, apo ka diçka të vërtetë në këtë mes.

Niki delijorgji

Link: https://www.instagram.com/itskleoniki/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B5pxPzuBeiv/