Home ShowBiz Këngëtarja përvëluese me bikini, lë në hije edhe 20 vjeçaret
Këngëtarja përvëluese me bikini, lë në hije edhe 20 vjeçaret
0

Këngëtarja përvëluese me bikini, lë në hije edhe 20 vjeçaret

0
0

Albërie Hadërgjonaj e ka nisur vitin 2020 me diell në plazhet e Meksikës.

Në një kohë kur temperaturat janë ulur ndjeshëm, këngëtarja ka vendosur ti ngrejë ato përmes fotove me bikini nga plazhi.

Ajo pozon me një palë bikini në ngjyrë blu me yje të bardha dhe duhet pranuar që duket shumë bukur.

Këngëtarja ka nxjerrë në pah linjat e saj perfekte që edhe pse është bërë gjyshe prej disa vitesh, vazhdon të jetë në super formë.

“E fillova me diell 2020”, shkruan Albëria krahas fotos së shpërndarë në instagram, ndërsa shohim se ka marrë pëlqime pa fund dhe sidomos komente komplimentuese lidhur me format e saj të cilat do ti kishte zili edhe një 20 vjeçare.

Arbëria është nënë e dy vajzave, njëra prej të cilave është bërë nënë duke bërë që këngëtarja të bëhet me mbesë dhe të konsiderohet si gjyshja më e nxehtë e showbizit.

View this post on Instagram

E fillova me ☀️ 2020🥂

A post shared by Alberije (@alberije_hadergjonaj) on

Link: https://www.instagram.com/p/B68eHH1FNvk/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B1Rzr57llzH/