Home ShowBiz Festë për ditëlindjen e Xhemit, nuk do ta besoni sa vjeç bën moderatorja
Festë për ditëlindjen e Xhemit, nuk do ta besoni sa vjeç bën moderatorja
0

Festë për ditëlindjen e Xhemit, nuk do ta besoni sa vjeç bën moderatorja

0
0

Moderatorja Xhemi Shehu feston sot ditëlindjen dhe nuk do ta besoni por në fakt bën plot 37 vjeç.

Edhe pse e kemi të vështirë ta besojmë këtë e ka treguar vetë Xhemi në një foto të shpërndarë në instagram ku tregon sa vjeç bën, duke e konsideruar madje 37 një numër me fat.

Ajo e ka festuar ditëlindjen me miken e saj të ngushtë Arbana Osmanin në një restorant ku kanë pritur mesnatën së bashku.

Moderatorja ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe familjarët e saj, të cilët nuk ka nguruar ti falënderojë për të gjitha mesazhet që i kanë dërguar.

Xhemi është nënë e dy djemve të cilat tashmë janë rritur dhe gjithnjë e më shumë i ngjajnë moderatores prej së cilës kanë trashëguar tiparet e bukura.

View this post on Instagram

Lucky number #37

A post shared by Xhemi Shehu (@xhemishehu_) on

Link: https://www.instagram.com/p/B6_gXRAALr4/

Link: https://www.instagram.com/p/B6_drfHgfVt/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3KWWWOAUbu/