Home ShowBiz Robert Berisha feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni aspak sa vjeç është
Robert Berisha feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni aspak sa vjeç është
0

Robert Berisha feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni aspak sa vjeç është

0
0

Këngëtari i njohur Robert Berisha feston sot ditën e lindjes dhe nuk do ta besoni por mbush plot 42 vjeç.

Edhe pse nuk e tregon aspak moshën dhe duket në super formë, këngëtari në fakt i ka kaluar katër dekada.

Ai ka marrë shumë urime nga miqtë dhe të afërmit e tij, urime këto që i ka bërë publike edhe në instagram.

E para që e ka uruar është këngëtarja e njohur Big Mama.

Ajo ka përzgjedhur një foto të përbashkët ku pozon e mbështetur në supin e tij ndërsa i shkruan “Gëzuar ditëlindjen”, shoqëruar me dy gota shampanjë.

Këngëtari u vendos në qendër të vëmendjes që pas ndarjes nga Nora Istrefi pas një lidhje gati 14 vjeçare me të cilën ka edhe një vajzë.

Link: https://www.instagram.com/robertberishaofficial/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bx76VW0HhBk/