Home ShowBiz Me vajzën e porsalindur në duar, kjo foto e Enrique Iglesias nga materniteti është gjëja më e bukur
Me vajzën e porsalindur në duar, kjo foto e Enrique Iglesias nga materniteti është gjëja më e bukur
0

Me vajzën e porsalindur në duar, kjo foto e Enrique Iglesias nga materniteti është gjëja më e bukur

0
0

Enrique Iglesias dhe partnerja e tij tenistja Anna Kournikova  u bënë prindër të një vajze disa ditë më parë.

Çifti ishin prindër të dy binjakëve një vajze dhe një djali, por tashmë e kanë shtuar familjen me një tjetër vajzë.

Këngëtari dhe partnerja e tij nuk kishin postuar deri tani asnjë foto nga vogëlushja dhe postimi i këngëtarit me foton e vajzës së posalindur nga materniteti është gjëja më e bukur që na kanë zënë sytë.

Enrique shfaqet me uniformën e spitalit dhe me maskë në fytyrë, ndërsa mban në duar vajzën dhe shkruan: “Drita ime e diellit”.

Kjo foto është pëlqyer dhe komentuar nga mijëra fansa të këngëtarit të cilët e kanë uruar për ardhjen në jetë të fëmijës së tretë.

Vajza erdhi në jetë në 30 janar, por të gjithëve ju erdhi e papritur, pasi shume pak e dinin se Anna ishte shtatëzanë sërish.

View this post on Instagram

My Sunshine 01.30.2020

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

Link: https://www.instagram.com/p/B8hEdz6BmR_/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B01TWvCBdZA/