Home ShowBiz Çfarë ka ndodhur në takimin e parë të Silvës me prindërit e Dafit?
Çfarë ka ndodhur në takimin e parë të Silvës me prindërit e Dafit?
0

Çfarë ka ndodhur në takimin e parë të Silvës me prindërit e Dafit?

0
0

Silva Gunbardhi është shumë e dashur për publikun dhe këtë e dëshmon në çdo dalje në televizion që ajo bën, në çdo këngë të re që publikon që në ditët e para të publikimit ajo thyen rekorde klikimesh.

Kujtojmë që para 3 ditësh Silva Gunbardhi publikon klipin e saj më të ri të titulluar “Nënoke” i cili u prit shumë mirë nga publiku dhe fansat e saj.

Silva ka qënë e ftuar në emisionin “E diell” dhe ka folur për projektet e saj, për raportin me Dafin dhe familjen e tij. Po si ka qënë hera e parë që Silva ka takuar familjarët e Dafit?

Silva e zbulon si ka qënë takimi i parë në videon e mëposhtëm, mos e humbisni:

Link: https://www.instagram.com/p/B8olj8JgnAW/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0fZxdiHfIw/