Home ShowBiz Në kushte karantine – Ky është veprimi i Xhesikës që po i habit të gjithë
Në kushte karantine – Ky është veprimi i Xhesikës që po i habit të gjithë
0

Në kushte karantine – Ky është veprimi i Xhesikës që po i habit të gjithë

0
0

Ndërkohë që të gjithë janë izoluar në shtëpi dhe shtyjnë ditët e tyre duke gatuar, pastruar apo duke lexuar dhe shumë gjëra të tjera.

Karantina e Xhesikës është shumë ndryshe në krahasim me femrat e tjera. Ajo nuk mund të lë pas dore pasionin për fotografinë.

Në kushte karantine Xhesika ka realizuar një sesion fotografish vërtetë super seksi dhe tepër joshese.

Pamje për të mos u humbur!

xhesi

Link: https://www.instagram.com/xhesikandoja_official/

View this post on Instagram

👩‍🦳 #quarentinehome @menelaos_photographer

A post shared by Xhesi (@xhesikandoja_official) on

Link: https://www.instagram.com/p/B-eGD43D7xg/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B94pn51j3Bb/